Kontakty

auto I.S.R. a.s.

V oblouku 121
251 01 Čestlice

 

Recepce

Jana Nedomlelová
recepční

tel.: +420 272 084 111
email: nedomlelova@auto-isr.cz
Nikola Sucharová
recepční

tel.: +420 272 084 111
email: sucharovan@auto-isr.cz
 

Prodejci Audi

qrVáclav Vráblík
vedoucí prodeje Audi
mob.:
+420 777 775 684
email:
vrablik@auto-isr.cz
qrIng. Radka Horváthová
Asistentka vedoucího prodeje Audi a VW
mob.:
+420 778 708 824
email:
horvathova@auto-isr.cz
qrAndrea Hájková
prodejce Audi
mob.:
+420 724 863 488
email:
hajkova@auto-isr.cz
qrBureš Michal
prodejce Audi
mob.:
+420 777 775 136
email:
bures@auto-isr.cz
Krutská Veronika
asistentka prodeje Audi
mob.:
+420 777 775 698
email:
krutska@auto-isr.cz
 

Prodejci Volkswagen

qrVáclav Vráblík
vedoucí prodeje Volkswagen
mob.:
+420 777 775 684
email:
vrablik@auto-isr.cz
qrIng. Radka Horváthová
Asistentka vedoucího prodeje Audi a VW
mob.:
+420 778 708 824
email:
horvathova@auto-isr.cz
qrIng. Jindřich Novák
Konzultant prodeje Volkswagen
mob.:
+420 777 775 695
email:
novakj@auto-isr.cz
qrPetr Valenta
prodejce osobní vozy Volkswagen
mob.:
+420 725 597 905
email:
valenta@auto-isr.cz
Eliška Urbanovská
Prodejce vw
mob.:
+420 725 389 397
email:
urbanovska@auto-isr.cz
qr Jan Vondra
prodejce užitkových vozů Volkswagen
mob.:
+420 777 775 702
email:
vondra@auto-isr.cz
 

Fleet manager

Karel Hanzalius
Fleet manager Volkswagen

mob.: +420 777 775 696
email: hanzalius@auto-isr.cz
 

Ojeté vozy - auto plus

Vojtěch Reichert
ojeté vozyauto-plus

mob.: +420 777 775 707
email: reichert@auto-isr.cz
 

Disponentky VW, AUDI

Zuzana Vohanková
disponentka Audi, Volkswagen

tel.: +420 272 084 123
email: vohankova@auto-isr.cz
Olga Burešová
disponentka Audi, Volkswagen

tel.: +420 272 084 114
email: buresova@auto-isr.cz
 

Vedoucí servisu

qrKarel Lisý
vedoucí servisu
mob.:
+420 777 775 675
email:
lisy@auto-isr.cz
qrPavla Klejdusová
asistentka
mob.:
+420 725 346 320
email:
klejdusova@auto-isr.cz
 

Servis Audi

qrMartin Kořízek
servisní poradce Audi
mob.:
+420 777 775 705
email:
korizek@auto-isr.cz
qrPetr Novák
servisní poradce Audi
mob.:
+420 777 775 683
email:
novakp@auto-isr.cz
 

Servis Volkswagen

qrJiří Novotný
servisní poradce Volkswagen
mob.:
+420 777 775 704
email: novotny@auto-isr.cz
qr Václav Novák
servisní poradce Volkswagen
mob.:
+420 777 775 691
email: novak@auto-isr.cz
 

VIP servis

qrDavid Krejbich
VIP servis manager
mob.:
+420 777 775 687
email:
krejbich@auto-isr.cz
qrKarel Siegel
VIP servis manager
mob.:
+420 777 775 689
email:
siegel@auto-isr.cz
 

Náhradní vozy

Nikola Maximov
vedoucí náhradních vozidel

mob.: +420 777 775 709
email: maximov@auto-isr.cz
 

Klempírna / Lakovna

Jan Kuna
servisní poradce klempírny / lakovny, pojistné události, asistence při nehodě

mob.: +420 777 775 693
email: kuna@auto-isr.cz
 

Prodej náhradních dílů / příslušenství

Martin Šotkovský
vedoucí skladu

mob.: +420 777 775 699
email: sotkovsky@auto-isr.cz
Jan Kejř
prodej náhradních dílů
prodej originálního příslušenství

tel.: +420 272 084 121
email: kejr@auto-isr.cz
 

Servis ostatní

NON-STOP Service Mobil
tel.: +420 604 225 690

NON-STOP Odtahová služba
tel.: +420 604 225 669
Ing. Jiří Semrád
garanční technik

tel.: +420 272 084 159
email: semrad@auto-isr.cz
 

Ostatní kontakty

Ing. Igor Salaquarda
člen představenstva

tel.: +420 272 084 140
email: salaquarda@auto-isr.cz
Martina Smíšková
ekonom

mob.: +420 777 775 679
email: smiskova@auto-isr.cz
Lucie Horová
sekretariát

mob.: +420 777 775 706
email: horova@auto-isr.cz